Yleensä oma varjo on kuvissa haittana toisin on tässä, hmm.. edelleen katkerana katselen teidän aurinkoisia kuvia, pilvistä on ja lunta sataa.... ______________ Azmodan http://www.servut.us/Azmodan http://azmodan.galleria.fi/kuvat/
Lähetetty: 4.2.2010 16:03
Viesti nro3 - Pepi
Varjolle ei ole näemmä sattunut mitään vaikka raktori on juuri pyyhkäissyt yli itse kuvaajasta ja mahdollisesta kauppakassista. Yleensä on pyritty saamaan varjot pois varsinkin salamakuvauksessa, mutta joskus ne sitte kuuluvatkin itse kuvaan kuten tässä.
Hieno kohokuva, varjo jopa kuvan alla. Nousee hyvin ylös alustasta. Tuntuu kuin voisin napata sen käteeni tuosta näytöltä. Jos vain vähän kynnellä raaputtaisi....:) Hienosti säilynyt peli kilometriestä huolimatta ajettavassa kunnossa. I presume. Kuten jo kauen edesmennyt Livingstone huomautti.
Kun kirjoitat tai lataat kuvia www.digi-kuva.fi-sivustoon hyväksyt samalle Digikuva-lehden ja Bonnier Publications A/S:n oikeuden julkaista tai muuten hyödyntää sivustoon kirjoittamiasi tekstejä tai sinne lataamiasi kuvia Digikuva-lehteen tai Bonnier Publications A/S:ään liittyvissä painetuissa ja sähköisissä medioissa.
Digikuva ei valvo blogien ja keskustelujen sisältöä järjestelmällisesti, vaan seuraa aineistoja ainoastaa aihe- ja otsikkotasolla. Sen vuoksi on erityisen tärkeää, että foorumilla ei levitetä roskaviestejä, loukkaavaa, vihamielistä tai muuten sopimatonta aineistoa.
Digi-kuva.fi-sivuston sisältämän toimituksellisen aineiston oikeudet omistaa Copyright (c) 2003-2010 Digi-kuva.fi. Kaikki oikeudet pidätetään. Tämän sivuston kuvien ja tekstin luvaton käyttö on kiellettyä. Pyydämme käyttäjiä noudattamaan tekijänoikeuksia.